Ondřej Jouza

Ondřej Jouza

Kontaktní osoba pro oblast České Budějovice, střední Čechy, Jihlava, Třebíč, Brno.

Patřím k věkově mladší části naší firmy. Troufnu si říci, že nikoliv z hlediska zkušeností. V oboru fasád se pohybuji již řadu let a to mi pomáhá při řešení každodenních provozních záležitostí. Rád se učím nové věci. Přes můj věk mám již svou zkušenost ověřenou praxí. Vždy, když jsem byl již skálopevně přesvědčen o tom, že mne už skutečně nemůže nic v této branži překvapit nebo zaskočit, jsem byl velmi rychle vyveden z omylu. Vždy se najde detail, specifikum nebo přístup, který je nový, jedinečný. A o tom to je. Každá fasáda je přece originál a zaslouží si svoji osobitou péči. V privátním čase rád sportuji, cestuji a čtu.

Kontakt: telefon: 606 030 998, email: jouza@profibau.cz

Připravoval a vedl jsem tyto stavby:

Zateplení Domu A Fasády Zbraslav

Zbraslav

Na jaře jsme prováděli zateplení rodinného domu na Praze 5 na Zbraslavi. Realizace byla prováděna se systémem Baumit Open.

Doba realizace: 2022

Zateplení Domu A Fasády Přelouč

Přelouč

Zateplení řadového domu v Přelouči jsme realizovali šedým polystyrenem v rámci programu NZÚ. Při realizaci jsme dodali nové parapety. Dům dostal nový kabát v podobě lehce nahnědlé omítky.

Doba realizace: 2022

Zateplení Domu A Fasády Přelouč

Pyšely

V létě jsme se pustili do zateplení RD v Pyšelích, kdy jsme na starší rodinný dům opět aplikovali systém Baumit Open. Rodinný dům nyní vypadá fantasticky.

Doba realizace: 2022

Rudná u Prahy

Zateplení „Cukrárny Růžovky“ v centru Rudné přineslo mnoho překvapení. Po otlučení jsme se museli vyrovnat s obrovskými nerovnostmi na fasádě a různými tloušťkami polystyrenu.

Doba realizace: 2021

Brambory

Při realizaci rodinného domu v Bramborách byla provedena montáž podbití do systému ETICS a také se zhotovila fasáda na stodole, která je připojena k domu.

Doba realizace: 2021

Praha 4

S realizací zateplení proběhla také kompletní rekonstrukce balkonu a jiné vícepráce.

Doba realizace: 2021

Týnec

U staršího rodinného domu v Týnci nad Sázavou jsme navrhli a provedli difuzně otevřený systém Baumit Open.

Doba realizace: 2021

Podmoky

Zateplení staršího rodinného domu v Podmokách bylo realizováno prodyšným děrovaným polystyrenem v systému Baumit.

Doba realizace: 2021

Šestajovice

K zateplení rodinného dvojdomu v Šestajovicích byl zvolen prodyšný systém Baumit Open Plus.

Doba realizace: 2021

Slapy

Pro zateplení rodinného domu typu „Okál“ jsme zvolili polystyren EPS 70F tl. 160 mm.

Doba realizace: 2021

Šestajovice

Realizováno systémem Baumit Open Plus v tl. 140 mm. V rámci zakázky jsme zrealizovali novou skladbu na balkoně a přípravu pro venkovní žaluzie.

Doba realizace: 2021

Závist

Při realizaci zateplení moderní rodinné vily na Praze Zbraslavi byl využit polystyrén s tloušťkou 26 cm, kde byl dále využit bezkotevní systém a polystyrenové desky, které se lepily na „hřeben“ bez dodatečného kotvení.

Doba realizace: 2021

Štítary

V malé středočeské vesničce starší domek s naším přispěním našel chuť do života.

Doba realizace: 2021

Vranská

Na podzim 2020 nás oslovil zákazník s žádostí o realizaci zateplení RD. Po rychlé domluvě obou stran jsme započali realizaci ještě v říjnu téhož roku.

Doba realizace: 2020

Mnichovice

Majitelem moderní vily jsme byli požádáni o zateplení. Investor zvolil i barevné rozdělení, které domu perfektně sedí.

Doba realizace: 2020

Koněprusy

Zateplení staršího rodinného domu systémem New Therm, v rámci programu Nová Zelená Úsporám.

Doba realizace: 2020

Zdislavice

Při realizaci zateplení staršího domu by zvolen systém Extherm, kde bylo zvoleno investorem zateplení EPS 70F tl. 100 mm.

Doba realizace: 2020

Tábor

V rámci programu Nová Zelená Úsporám jsme v Táboře realizovali zateplení šedým polystyrenem tl. 140 mm, pro získání dotace bylo nutné zateplit i strop v suterénu kdy byly použity izolanty vata a bílý polystyren.

Doba realizace: 2020

Čerčany

Při realizaci zateplení bytového domu v Čerčanech jsme dlouho s investorem řešili ideální systém pro jejich bytový dům.

Doba realizace: 2020

Praha 6

Při realizaci zateplení starší rodinné vily na Praze 6 jsme použili zateplovaci systém Baumit Open Plus v kombinace se systémem Baumit Resolution, který byl použit v místě suterénu.

Doba realizace: 2020

Zdislavice

Při zateplení rodinného domu, jsme postupovali dle projektu Nová zelená úsporám, rodinný dům byl zateplen polystyrenem a minerální vatou ze strany u souseda.

Doba realizace: 2019

Modřany

Realizace zateplení novostavby rodinného domu v Modřanech. Doporučili jsme šedý polystyren na obytnou část domu, v kombinaci s bílým na garáž.

Doba realizace: 2019

Nová ves u Chotěboře

Švarcovi zvolili zateplení polystyrenem EPS 70F tl. 100 mm s finální silikonovou omítkou v jemném odstínu, aby dům krásně zapadli v hezkém prostředí.

Hoješín

Nová Zelená Úsporám

Doba realizace: 2019

Pyšely

Novostavba rodinného domu

Doba realizace: 2019

Zruč nad Sázavou

Program "Nová Zelená Úsporám"

Doba realizace: 2019

Zbraslav - p. Zástěra

Zateplení administrativní budovy ve Zbraslavi. Investor zvolil šedý EPS v tl. 200 mm. Investor zvolil mezi okny plasticky uskočenou fasádou s povrchovou úpravu Lazury v tmavém odstínu, s bílou omítkou tvoří skvělou kombinaci.

Doba realizace: 2017

Horáková - Praha 7

Oprava fasády bytového domu ve vnitrobloku.

Doba realizace: 2018

Zbraslav Kopecká

Zateplení prvorepublikové vily systémem New Therm v tl. 100 mm v rámci programu NZÚ. Při realizaci bylo k řešení spousta detailů. Investor požadoval zachovat původní kulaté ostění oken, mansardy v patře a zateplení oblouku v ploše bylo již třešničkou na dortu. Při správně zvolených barvách dostala vila skvělý moderní nádech se zachováním původních prvků.

Doba realizace: 2018

Čmelík Beroun

Zateplení rodinného domu v Berouně. Jako izolant byl vybrán šedý děrovaný Baumit Open Plus tl. 120 mm. Zateplovací systém se spodním kotvení zabrání prokreslení hmoždinek na povrch. Připravili jsme dilatační profil v místě napojení k sousedům, jež se také chystají zateplovat. Finální omítka dodala domu moderní vzhled.

Doba realizace: 2018

Černošice

Realizace zateplení pod kamenný obklad rodinného domu v Černošicích. Zateplení šedým EPS tl. 160 mm, které je z důvodu velké váhy kotveno šroubovacími hmoždinkami STR U 2G v počtu 12 ks/m2 přes speciální pancéřovou sklotextilní síťovinu.

Doba realizace: 2018

Janov u Hřenska

Zateplení rodinného domu v nádherné krajině u Hřenska. Investor zvolil zateplením polystyren EPS 70F tl. 100 s kvalitní probarvenou omítkou a výsledek je vidět v celé své kráse. Zateplení provedeno za 8 dní. Investor maximálně spokojený.

Doba realizace: 2018

Řevnice

Realizovaná zakázka v rámci programu Nová Zelená Úsporám, RD v Řevnici zateplený polystyrenem.

Doba realizace: 10/2017

Obděnice

Realizovaná zakázka v rámci programu Nová Zelená Úsporám, RD na kraji obce Obděnice

Doba realizace: 7/2017

Veleň

Další zakázka nás čekala ve Veleni, kde jsme byli oslovení o zhotovení zateplení na systém Izolox(dřevěná štěpka), na který se musí lepit speciální lepicí pěnou.

Doba realizace: 06/2017

Hvězdonice

Investor nás oslovil na opravu a nátěr fasády.

Doba realizace: 04/2017

Černošice

Doba realizace: 03/2017

Radotín

Doba realizace: 03/2017

Chrášťany

Doba realizace: 03/2017

Hodice

Dům nyní nabyl nového vzhledu a je dominantou v okolí.

Doba realizace: 7/2016

Hvozdnice

Zateplení rodinného domu za Prahou v rámci dotačního programu Zelená úsporám.

Doba realizace: 5/2016

Mšené lázně

Pro zateplení zvolil investor systém Baumit a izolant EPS 100F tl. 100 mm. V rámci náročné realizace zejména v případě hmoždinkování přes systém Durisol.

Doba realizace: 7/2016

Alberovice

Zateplení rodinného domu - středočeský kraj.

Doba realizace: 4/2016

Stará Boleslav

Ve Staré Boleslavi jsme realizovali zateplení staršího rodinného domu, který na první pohled působil obyčejným, až nudným dojmem.

Doba realizace: 2/2016

Praha 9

Již od počátku realizace bylo jasné, že tato stavba bude náročná, neboť bylo zapotřebí nejdříve srovnat nerovný povrch podkladu na stěnách.

Doba realizace: 3/2016

Praha 4

Zateplení rodinného domu v rámci programu Zelená úsporám. Ač po velkém rozhodování, tak byla zvolena nádherná čistá bílá omítka, která perfektně ladila s ostatními komponenty na objektu a zjistila tím nikdy nestárnoucí decentní vzhled.

Doba realizace: 10/2015

Praha 5, Smíchov

Realizace zateplení staršího rodinného domu s novou přístavbou.

Doba realizace: 5/2015

Rudná

Po úspěšné realizaci dostal rodinný dům nový a moderní vzhled a především byla zajištěna prodyšnost celého objektu.

Doba realizace: 8/2015

Petrovice

Opět realizace zateplení rodinného domu v rámci programu Zelená úsporám.

Doba realizace: 9/2015

Řenče

Zákazník byl nespokojen s předchozí firmou, proto oslovil naši Firmu. V rámci zakázky naše firma firma dodala kompletní hliníkové parapety, namontovala vodící lišty na rolety v ostění oken.

Doba realizace: 5/2015

Praha 4, Modřany

Zateplení staršího rodinného domu, proměnilo starší rodinný dům v dominantu ve svém okolí. Majitel zvolil pro finální omítku K 1,5 mm. Samozřejmostí je kompletně dodaný systém.

Doba realizace: 6/2015

Lisnice

Realizace zateplení rodinného domu, který se nachází na okraji rozlehlých lesů. Projekt byl realizován v rámci programu Zelená úsporám.

Doba realizace: 10/2015

Nebílovy

Zateplení EPS 70F tl. 100 mm, s probarvenou finální omítkou K 1,5 mm. Vše provedeno systémem BaumitDUO. Zhotovení podbití. Vhodné rozložení barev pro vyniknutí vystouplých částí domu a zvýraznění prvků na fasádě.

Doba realizace: červenec 2014

Lysá nad Labem

Zateplení fasády rodinného domu: EPS 70F tl. 120 mm, s probarvenou finální omítkou silikon K 1,5 mm. Lepení XPS na soklovou část s finální omítkou MosaikTop. Vše provedeno systémem BaumitDUO. Dále oprava venkovního plotu, montáž nových hliníkových parapetů. Překotvení klimatizací.

Doba realizace: květen 2014

Modřany

Rodinný dům byl zateplen minerální vatou ISOVER TF PROFI tl. 140 mm, s probarvenou finální omítkou silikon K 1,5 mm v odstínu modrošedé barvy. Lepení XPS na soklovou část s finální omítkou MosaikTop. Montáž okapových plechů a nových ALU parapetů. Vše provedeno systémem BaumitDUO. Odtržení starého polystyrenu, otlučení nesoudržného podkladu a jeho následné vyrovnání. Dům získal úplně nový vzhled.

Doba realizace: září 2013

Přezletice

Zateplení fasády RD. Dům byl zateplen pomocí EPS 70F tl. 100 mm, s probarvenou finální omítkou silikon K 1,5 mm. Lepení XPS na soklovou část s finální omítkou MosaikTop. Vše provedeno systémem BaumitDUO.

Doba realizace: listopad 2013

Zateplení RD

Zdice

Zateplení rodinného domu pomocí EPS 70F tl. 140 mm, s probarvenou finální omítkou silikon K 1,5 mm, montáž nových parapetů, v odstínu žluté barvy. Vše provedeno systémem Baumit DUO. Dům získal znovu mladistvý vzhled.

Doba realizace: květen 2013

Zateplení rodinného domu - Praha 6

Praha 6

Zateplení rodinného domu pomocí minerálních desek TF PROFI tl. 160 mm, s probarvenou finální omítkou silikon K 1,5 mm, montáž nových hliníkových parapetů, v odstínu hnědé barvy. Zateplení na starším rodinném domě s finální probarvenou omítku dodalo domu znovu mladistvý a svěží vzhled.

Doba realizace: říjen 2012

Zateplení rodinného domu - Domašín

Domašín

Zateplení rodinného domu pomocí EPS 70F tl. 120 mm, s probarvenou finální omítkou silikon K 1,5 mm, montáž nových hliníkových parapetů, v odstínu hnědé barvy. Jarní zelená omítka byla vybrána cílově pro tento rodinný dům v Orlických horách. Dům nyní krásně zapadá do horské krajiny.

Doba realizace: květen 2012

Zateplení domu - Praha 5

Praha 5

Při zateplení domu byl použit kompletní zateplovací systém Extherm, bílý polystyren EPS 70F tloušťky 80 mm, akrylátová omítka K 1,5 mm. Dále byly vyměněny staré parapety za nové. Byla provedena kompletní výměna žlabového a okapového systému.

Doba realizace: duben 2013

Zateplení fasád Čerčany

Čerčany

Zateplení fasády domu

Doba realizace: září-říjen 2012

Komplexní zateplení domu - Nový Bydžov

Nový Bydžov

Komplexní zateplení fasád rodinného domu.

Doba realizace: říjen 2010

Proč zateplení od Profibau?

  • Protože jsme odborníky v oboru zateplování rodinných domů po celé České republice.
  • Nabízíme dlouholeté zkušenosti a poctivou práci se zárukou kvality.
  • Lokání posouzení zdarma včetně technologického návrhu, doporučení použitých materiálů a stavebního postupu.
  • Přečtěte si reference zateplených domů od našich spokojených zákazníků.
  • Nezávazně spočítáme přibližnou cenu zateplení Vašeho domu.

Zeptejte se nás

Máte-li jakýkoliv dotaz, stačí vyplnit následující formulář. Rádi Vám na Vaše otázky odpovíme.
*Povinné položky

Kontaktní osoby
Josef Černý
tel.: 608 384 350
e-mail: cerny@profibau.cz

Ing. Pavel Velda
tel.: 732 643 140
e-mail: velda@profibau.cz

Ondřej Jouza
tel.: 606 030 998
e-mail: jouza@profibau.cz

Lukáš Jelínek
tel.: 605 862 504
e-mail: l.jelinek@profibau.cz

Sídlo firmy:
Profibau CZ s.r.o.
Nademlejnkem 336
285 22 Zruč nad Sázavou

Spočítat cenu zateplení